one-p opp

Main menu

Rozpoczynamy zbiórkę dla ANI !

Słysząc o wypadku w którym ktoś jest ranny, poszkodowany zawsze myślimy – to nie ja , to nie o mnie, ja jestem zdrowy, mi nic nie jest…

43 letnia Ania miała pecha, zadecydował ludzki odruch , rano o 6 listopada 2019 roku, jadąc do pracy, tuż przed godziną 6 rano, widząc na drodze borsuka , chciała go ominąć. Zwyczajny ludzki gest, jakże jednak tragiczny w skutkach.

Nie udało się, samochód wpadł bokiem do rowu i uderzył w drzewo, na nieszczęście tak , że Ania uderzyła głową w słupek w samochodzie.

Żadnych innych obrażeń, tylko głowa…

Dziś w styczniu 2020 r Ania wciąż jest w szpitalu, bez świadomości, bez kontaktu z bliskimi. Jest sama, a każdy dzień w śpiączce, jest dla NIEJ złem.

Im szybciej zacznie się specjalistyczna rehabilitacja tym szybciej Ania powróci do rodziny.

Dziś trwają poszukiwania i ustalenia związane z kosztami pobytu w jednostce , która będzie prowadzić działania zmierzające do wybudzenia, a potem rehabilitacji i powrotu do normalnego trybu życia.

Rozpoczynamy zatem zbiórkę funduszy pozwalających pokrycie kosztów rehabilitacji. Wstępnie koszt przebywania w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji wyceniany jest na kwotę około 400 pln/dzień.

kliknij w link a zostaniesz przeniesiony do strony ze szczegółami

Na dziś naszą kwotą do której dążymy to jedynie 150 000 pln.

Podobnie jak w innych zbiórkach istnieją dwa sposoby na przekazywanie środków finansowych:
– wpłaty bezpośrednie na rachunek bankowy przypisany Ani:
Fundacja Dwa Światy
Raczyce 11; 57-210 Henryków
Nr rachunku: 67 1750 1064 0000 0000 2110 9258 z dopiskiem „Na leczenie Ani”
– przekazując 1% z podatku wpisując w zeznaniu podatkowym PIT nr KRS 0000350780 z dopiskiem ” Na leczenie Ani”.

Darowizna 100 na Anię Darowizna 200 na Anię Darowizna 300 na Anię Darowizna 50 na Anię Darowizna 30 na Anię Darowizna 20 na Anię

W celu przyśpieszenia wpłat poniżej możecie skorzystać z przycisków do płatności elektronicznych. Każdy przycisk związany jest z przypisaną mu konkretną płatnością począwszy od 10 pln.

W razie, gdybyście chcieli pomóc w inny sposób prosimy o kontakt

jacek.szpunt@dwaswiaty.org.pl lub julita.szpunt@dwaswiaty.org.pl